• Plan pracy Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020

• Plan pracy na rok szkolny 2019/2020

1. Z przyjemnością informujemy, że pierwszym działaniem Rady w celu pozyskania środków finansowych będą wykonane przez rodziców i dzieci stroiki na groby, na uroczystość Wszystkich Świętych. Stroiki zrobione przez nas będą sprzedawane w niedzielę 20 i 27 października, przy kościołach w Żeliszowie i Starych Jaroszowicach, po każdej Mszy Św.

Zachęcamy wszystkich rodziców do czynnego udziału, zarówno w "produkcji" stroików, ich sprzedaży, a także kupna naszych dzieł :)) Pierwsze, pilotażowe spotkanie już niedługo w piątek 18.10.2019r. co do miejsca i godziny jeszcze będziemy informować

Kolejne spotkanie w celu wykonania następnej partii stroików (gdzie zapraszamy wszystkich chętnych), odbędzie się w piątek 25.X.2018r.  Szczegółowe informacje uzyskacie Drodzy Rodzice pod numerami telefonów klasowych delegatów do Rady.

Dzwońcie śmiało!

2.  Jak co roku i w tym również będziemy prowadzić „Słodkie Piątki”. W każdym miesiącu co drugi piątek będzie sprzedawane ciasto oczywiście upieczone przez zdolnych naszych rodziców. Cena ciasta zostaje bez zmian i wynosi 2zł.

Pierwszą sprzedaż zaczynamy już od piątku tj. 11.10.2019r. . Serdecznie zapraszamy o włączenie się rodziców i umożliwienie naszym dzieciom zakupu słodkiego wyrobu.

3.  Rada Rodziców ogłasza wielką akcję zbiórki makulatury.  Prosimy aby wszyscy chętni odkładali w domach niepotrzebną już makulaturę. Pierwszą turę makulatury kto nie oddał w poprzednim roku szkolnym może oddać kontaktując sie z Panią Agnieszką Królikowską pod nr tel. 782-698-444. Wiosną, w drugim terminie (termin podamy w późniejszym czasie), do każdego domu dojedzie auto i odbierze zebraną makulaturę. Żadne dziecko i żaden rodzic nie musi nic dzwigać. Wystarczy tylko odkładać. Całkowity dochód ze sprzedaży zebranej makulatury, oczywiście zostanie przekazany na potrzeby naszych dzieci i zasili konto Rady Rodziców.

4.  Rada Rodziców, oprócz tradycyjnego stypendium dla najlepszych uczniów, postanowiła i w tym roku ufundować nagrody rzeczowe (i nie będą to książki :)) dla dzieci, które zdecydowanie poprawiły swoje wyniki w nauce w porównaniu z rokiem poprzednim. W każdej klasie wyróżniony zostanie jeden uczeń, którego wskaże wychowawca klasy. Brana pod uwagę będzie średnia ocen, a także zdecydowane podniesienie umiejętności dziecka. Mamy nadzieję, że inicjatywa ta będzie motywacją do pracy dla dzieci, które nie mogą konkurować z najlepszymi uczniami, a pracują równie ciężko. Te dzieci także zasługują na uznanie z naszej strony!

5.  Rada Rodziców będzie jeszcze brała udział w zorganizowaniu Zabawy Andrzejkowej, Mikołaja, Wigilii, Dnia Dziecka itp. akcji o których będziemy informować na bieżąco.