Nawigacja

Dolnośląska e-szkoła Usuwamy bariery... Szkoła Myśląca o Każdym- SMoK Od Piastów do Solidarności Owoce w szkole Mleko w szkole Program edukacji teatralnej "Którędy" Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji Lepsza edukacja- lepsza przyszłość- nauka języka angielskiego Szkolenie nauczycieli w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych uczniów „Podniesienie kompetencji nauczycieli z obszarów wiejskich Dolnego Śląska w zakresie innowacyjnych metod nauczania w obszarach ICT i nauk matematyczno-przyrodniczych” Twórcze Lato w Powiecie Bolesławieckim SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK Nowy system doskonalenia nauczycieli w powiecie bolesławieckim "Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzce kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły". Aktywna edukacja Pomagamy rozwinąć skrzydła- rozwój edukacji w Szkole Podstawowej w Żeliszowie Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych BEZPIECZNA + MAŁY MISTRZ UMIEM PŁYWAĆ

PROJEKTY Z NASZYM UDZIAŁEM

Szkoła Myśląca o Każdym- SMoK

                             SZKOŁA MYŚLĄCA o KAŻDYM- SMOK

 

 

 

 

Czas realizacji:                                                                                 

01.04.2007 r.  - 31.03.2008 r.

Projekt realizowany w naszej szkole miał na celu wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez zauważenie ich mocnych stron, zainteresowań, pasji, uzdolnień oraz  talentów, które właściwie zdiagnozowane i  rozwijane stają się skutecznym atrybutem   wejścia w  dorosłe życie  zawodowe.

W ramach projektu wszyscy uczniowie mogli  skorzystać z licznych form zajęć pozalekcyjnych  rozwijających zainteresowania, pomagających przezwyciężyć trudności edukacyjne.   Uczestniczyli także w wielu wycieczkach dydaktycznych i warsztatach twórczych.

Na realizację zajęć przewidzianych w projekcie szkoła pozyskała kwotę 90 245 zł.

Mottem towarzyszącym nam podczas realizacji projektu była sentencja Georga Santayany:

Człowiek korzeniami musi tkwić w ojczystej ziemi a wzrokiem omiatać cały świat”

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żeliszowie
    Żeliszów 102, 59-700 Bolesławiec

  • (075)784 3293
    szkolazeliszow@wp.pl

Galeria zdjęć