Skład Rady Rodziców Plan pracy na rok szkolny 2018/2019 Składka na Radę Rodziców Działania Rady Rodziców Lampion z dyni Konkurs na stroik Wigilia szkolona

Działania Rady Rodziców

Z przyjemnością informujemy, że zakończona i rozliczona została „akcja stroiki”. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w sprawne przeprowadzenie tej  inicjatywy. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za „produkcję” stroików, dyrekcji i pracownikom Szkoły za wsparcie i możliwość przeprowadzenia warsztatów, proboszczowi za głoszenie informacji o akcji i udostępnienie miejsca do sprzedaży. Największe podziękowania kierujemy jednak do społeczności Żeliszowa, Ustronia i Starych Jaroszowic, która hojnie wsparła Radę Rodziców, kupując wykonane przez nas dzieła.

Po rozliczeniu wszystkich kosztów, do kasy Rady Rodziców wpłynęła kwota 1510,00 zł.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach Rady.

****************************************************************************************************************************

Zachęcamy wszystkich rodziców do czynnego udziału, zarówno w "produkcji" stroików, ich sprzedaży, a także kupna naszych dzieł :)) Pierwsze, pilotażowe spotkanie już się odbyło. Wykonane przez nas stroiki powędrowały do Bolesławca :)